Polityka Prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://xn--jakokajaki-57b.pl.

Jasko Smykała Jan
47-113 Staniszcze Wielkie
Ul. Leśna 2
NIP: 7542066507
Nr konta: 63890910162001000680130001
B.s Zawadzkie oddział Kolonowskie

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia sposób, w jaki Splywkajakowy24.pl zbiera, używa, przechowuje i w pewnych okolicznościach ujawnia Państwa dane osobowe. Polityka odnosi się do wszystkich udostępnianych usług, w tym również (ale nie tylko) do strony internetowej i działającej za jej pośrednictwem aplikacji.

Ta Polityka Prywatności jest integralną częścią Warunków Korzystania z Usług Jasko Kajaki. Państwa korzystanie z usług oraz każda inna informacja osobista, jaką Państwo podajecie, pozostaje przedmiotem tej Polityki Prywatności, jak również Usług Jasko Smykała Jan oraz Warunków.

Kampanie reklamowe na platformach Meta Facebook i Google: Jako firma prowadząca kampanie reklamowe na platformach Meta Facebook i Google, zbieramy dane dotyczące interakcji z reklamami w celu optymalizacji ich skuteczności. Dane te obejmują informacje o zachowaniach użytkowników na platformach reklamowych oraz dane demograficzne, takie jak wiek, płeć i lokalizacja. Nie zbieramy danych osobowych z innych źródeł ani nie używamy ich do celów innych niż prowadzenie kampanii reklamowych.

Telefony: Jako firma, nie zbieramy danych osobowych za wyjątkiem numerów telefonów w momencie, gdy klienci dzwonią do nas. Numer telefonu może być przechowywany w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie klienta lub w celach administracyjnych.

Komentarze Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Media Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Osadzone treści z innych witryn Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Analiza statystyk Do analizy statystyk Administrator używa narzędzi Google Analytics. Zbierane za pomocą tego narzędzia dane są anonimowe i służą wyłącznie do celów analizy statystycznej, monitorowania ruchu na stronie i poprawy jakości prezentowanych w witrynie treści. Administratorem danych gromadzonych w Google Analytics jest Google Inc z siedzibą w USA.

Jak długo przechowujemy twoje dane Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Jakie masz prawa do swoich danych Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem swoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całości tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

Informacje dodatkowe Jak chronimy twoje dane? Podejmiemy wszelkie niezbędne kroki by zniszczyć lub zdepersonalizować dane osobiste, gdy już nie będą potrzebne do żadnego celu, który wymagałby ich użycia lub ujawnienia.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania,

Zadzwoń do nas i zarezerwuj

Przed kontaktem telefonicznym, upewnij się, że masz określoną dokładną ilość kajaków dwuosobowych oraz jednoosobowych, jakiej potrzebujesz.

Pamiętaj również o uwzględnieniu liczby dzieci, ponieważ małe dzieci mają możliwość płynięcia za darmo.

Spotkanie zawsze odbywa się na przystani Natura24, gdzie obsługa będzie gotowa przyjąć Cię i zapewnić odpowiednią ilość kajaków, abyś mógł cieszyć się niezapomnianą przygodą na wodzie.

Optimized with PageSpeed Ninja